6 Aralık 2014 Cumartesi

UZUN BİR ARA SONRA OKUNAN İLK KİTAP:"EVE DÖN"

Nihayet yeniden kitap okumaya ve özüme döndüğüm için çok mutluyum.Hayatımın en kötü dönemini atlattığımı düşünüyorum.Neredeyse yirmi yıllık bir beraberliğe son noktayı koyup sıfırdan başlamak hiç kolay olmadı ama artık özüme döndüğümü düşünüyorum.Meğer kitap okumak insan ruhunu nasılda iyileştiriyormuş.Hayatımız sıradan temposunda giderken farkına varmadığımız ama denge bozulduğunda kücücük ayrıntılarla nasıl mutlu olduğumuzu anladığım bir dönemdeyim.Beni takip eden herkese tavsiyem ne olursa olsun kendinizi sevmekten ve mutlu olduğunuz şeyleri yapmaktan vazgeçmeyin,kimse sizin kadar değerli değil.Ben bunu geç anladım ,hala yeni hayatımı yoluna koymaya çalışıyorum ve bunu başaracağımdan de eminim.
Gelelim kitabımıza;
Yazar Lisa Scottoline,Pegasus yayınlarından çıkan 422 sayfalık biraz polisiye biraz aile ilişkileri tarzı eğlenceli bir kitap.Aslında polisiye diye almıştım ama daha Kristin Hannah tarzı buldum.Eğer gerilim ve macera için aldıysanız hayal kırıklığına uğrarsınız.
Ana karakterimiz Dr.Jill,eski kocasının öldüğünü üvey kızından öğrendiğinde ölümden çok üç yıldır görmediği üvey kızına yeniden kavuşmanın muttluluğu içindedir.Üvey kızı Abby,babasının öldürüldüğünü düşünerek Jill'den yardım ister.Başlangıçta bunu istemese de kızına yardım etmeden duramayan Jill kendini hiç beklemediği tehlikeli oyunları araştırırken bulur.
Anlaşılır,yalın bir dili olsa da bana biraz sıkıcı geldi.Belki de kendimi macera kitabı okuyacağım diye hazırladığımdandır.Oysa ikili ilişkiler ve aile kavramı hikayede oldukça güzel işlenmiş.On üzerinden altı verebilirim.


Yeni kitaplarda ve yeni yorumlarda buluşmak dileğiyle...

1 yorum:

  1. dizi izle Sіz de bir haуli koca gibi işsiz zamanlarınızda ötümlü оlаrаk internetten film izlеyеnlеrdеn misiniz? Ancak fіlm іzledіğіnіz şеhir ilе alakadar daimî оlarak sorun mu уaşıуorѕunuz? Tek Parça Bu şehіr уardımıуla аrtık bu tаrz sorunlar yаşаmаyаcаkѕınız. tamamı filmleri evinize mіsafіr etmeye hazır olun. iş mеrkеzi işarеt bіlіnmeуen okunuşu okunuşu efsаneleşmiş, unutulmayan film ve dіzіlеrі sizlere sunuyor. Böylece kolaусa ve de rahat istеdiğiniz filmi izleyebilirsiniz. full hd dizi Bu site yardımıyla biricik yаpmаnız gеrеkеn уazarak ѕeyre dalmanız. Ayrıса daima оlarak film izlеrkеn oluşаn dоnmаlаrа mukabil dа çözüm getirilmiş gіbі görünüyor. Canlı Dizi geçmişte olduğu gibi filmleri hiç sessiz kısımlar halіnde arkasında olmak аlegori tеk pasaj izle ѕeçeneği sebebiуle dikkаtiniz dağılmadan yoğunlaştırılmış ancak şekilde, ѕоrunѕuz olаrаk film takip özelliği de sunuуоr. dizi izle Üstеlik butonu sayеsindе daha nitelikli уalnız görüntüye mаlіk оlarak filminizi rahat ile izleyebilirsiniz.

    YanıtlaSil