2 Şubat 2012 Perşembe

Yepyeni kitap haberleri ile Blogumun açılışını yapıyorum.Hepiniz Hoşgeldiniz :)

  Şu sıralar adını çok duyduğum ve adını yeni yeni duyuran bir yayınevi var..........DEX.................
Dex yayınlarının birbirinden güzel kitapları var.Fakat şu sıralar adından söz ettiren bir seri çıkardı.Serinin ilk kitabı olan "Beyaz Kedi"  büyük bir hayran kitlesine sahip.Ve serinin ikinci kitabı olan "Kırmızı Eldiven" ise yayınevinin yaptığı açıklamaya göre şuan Matbaada.Sizin için kitabın konusunu paylaşacağım.En kısa zamanda bende okumayı düşünüyorum. :)

*Eğer daha ayrıntılı incelemek isterseniz http://www.facebook.com/DEXpub adresini ziyaret edebilirsiniz.


Beyaz Kedi


  
Bazı insanlar, sadece genetik yolla kazanılan bir yeteneğe sahip: tek bir dokunuşla duygularınızla, anılarınızla oynayabiliyor, size şans verebiliyor, sizi öldürebiliyorlar ve buna Lanet İşleyiciliği deniyor. 
Lanet İşleyiciliği tehlikeli olduğu için bu kişiler toplumdan dışlanmışlar, en ağır işlerde çalıştırılıyor ya da yasadışı yollara zorlanıyorlar. Üstelik büyülü dokunuşlarının kontrol altında tutulabilmesi için daima eldiven giymek zorundalar. 
Cassel de böyle bir aileden geliyor ve ailesinin tümü dolandırıcılıkla geçimini sağlıyor. Cassel hariç. Kuşaklar boyunca genetik yolla geçen lanet yeteneği Casselde yok. O, yozlaşmış bir ailede, dürüst kalmaya çalışan bir savaşçı. Ancak Cassel de, üç yıl önce en yakın arkadaşı 
Lilayı öldürdü. 
O günden beri normal bir hayat sürmeye çalışıyor. Ancak her şey bir gece gördüğü bir kâbustaki beyaz kedinin ona bir şeyler anlatmaya çalışmasıyla değişiyor. Ailesindeki tuhaflıklar, uyurgezerliği ve hafıza kaybı, tek bir şeye işaret ediyor: ailesi, Cassele çok fena bir oyun oynuyor. Casselin şimdi bu oyunu bozması gerek bir de kâbuslarındaki beyaz kediyi bulması.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder