8 Kasım 2012 Perşembe

Kargo!!!!!

     Evet yine bir kargo geldi ve ben bu kargoya da her zamanki gibi bayıldım. :D

   Neler mi var? Bakın, neler neler var :D

   İlk kitap VENOM. Benim hergün ağzımda olan ve okumak için can attığım VENOM. Türkçe adıyla Karanlık Sular ;)

    Diğeri ise (DEX'i takip edenler bilir) ZEHİR USTASI. Bu kitap ilk çıktığında farklı bir kitap olduğunu anladım. Zaten Dex  çıkarınca Farkın en alası oluyor :D Kitabın goodreads puanıda yüksek. Yorumlarda iyi. Bakalım ben beğenecek miyim?

Diğer bir konu ise DEX kitaplarının yan tarafları. Ne alaka diyeceksiniz. Benim çok dikkat ettiğim bir konudur bu. Çünkü kitabı, kapağı gözükecek şekilde kitaplığa koyamıyorsun. Yan tarafı gözüküyor haliyle. Böyle olunca da kitaplıkta en çok dikkat çekeni alıyorsun eline. Benim kitaplığımda da yarışı DEX en önde devam ettiriyor. Kitaplığıma bakan biri hemen bir  DEX kitabını  kapıveriyor. Kapağa da bakınca kitap elden gidiyor  :D

Bakın Şuna: Karanlık Sular size resmen göz kırpmıyor mu???Kargo içinde beni en çok heyecanlandıran bu oldu. Kargo poşetini ışık hızıyla yırtmamla kitapları elime almam bir oldu. Fakat sonra bir şey hatırladım. SÜRPRİZ NE? Hemen aldım poşeti ters çevirdim. Rozet koltuğa düşüverdi. Nasıl mutluyum anlatamam. Şuan resmen uçuyorum. Ben lafı daha fazla uzatmadan gidiyim en iyisi. :D KEYİFLİ OKUMALAR....4 yorum:

 1. Vallahi ne güzel .Hediye bile göndermişler. Çabuk oku bari de yorumlarını öğreniyim. Özellikle Karanlık Sular için.. Çünkü ben de çok merak ediyorum..
  Çok selam ve sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 2. Zaten hemen başladım. Meraktan çıldırıyorum. Çabk konusunda pek emin değilim. Çünkü şu sıralar dersler çook ağırlaştı :D

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. "kitapyurdu.com" sürekli alışveriş yaptığım bir site :)

  YanıtlaSil